Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu XXVI Zjazdu i XXXVIII  Międzynarodowej Konferencji naukowo-szkoleniowej POLSPEN. Szczególne podziękowania kierujemy do Wykładowców, którzy swoim zaangażowaniem i ciężką pracą w przygotowaniu prezentacji przyczynili się do poszerzenia i ugruntowania naszej wspólnej wiedzy. Wasze wystąpienia były nie tylko inspirujące, ale również pełne praktycznych wskazówek, które z pewnością znajdą zastosowanie w naszej codziennej pracy.

Dziękujemy również Uczestnikom, ponieważ bez Was taka konferencja nie miałaby sensu. Muszę przyznać, że w tym roku byliście wspaniali, zwarci i gotowi do 12-godzinnych spotkań. Taka postawa zawsze wpływa na organizatorów motywująco, mobilizując nas do stworzenia jeszcze ciekawszych sesji i poruszania coraz to nowych tematów i zagadnień w przyszłym roku. Wasza energia i zaangażowanie są dla nas największą nagrodą i dowodem, że nasze starania mają głęboki sens.

Dziękujemy jeszcze raz Sponsorom, bez których wsparcia nasza konferencja nie mogłaby się odbyć. Wasze wsparcie było nieocenione i pozwoliło nam zrealizować nasze ambitne cele. Jesteśmy wdzięczni za Waszą pomoc i wierzymy, że dzięki współpracy będziemy mogli dalej rozwijać naszą misję.

Wszystkim nam przyświeca jeden cel: aby żywienie kliniczne było dostępne dla każdego potrzebującego i na najwyższym poziomie. Wspólnie dążymy do tego, aby nasze działania przynosiły realne korzyści pacjentom i przyczyniały się do poprawy jakości ich życia. Cieszy nas również, że nasi Goście zagraniczni byli zachwyceni zaangażowaniem uczestników, dobrą atmosferą i już deklarują gotowość powrotu z nową wiedzą na kolejne edycje konferencji.

Raz jeszcze dziękujemy za Wasze zaangażowanie, wsparcie i udział. Dzięki Wam nasza konferencja była wyjątkowa. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej i już teraz cieszymy się na przyszłoroczne spotkanie.

Z poważaniem

Dorota Mańkowska Wierzbicka

Prezes POLSPEN wraz z Zarządem