Szanowni Państwo,

XXV Zjazd Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu już za nami. To niezwykle ważne wydarzenie, które umożliwiło nam spotkanie się i wymianę wiedzy, dzięki czemu nasza społeczność mogła się rozwijać. Dlatego osobne podziękowania należą się naszym szanownym sponsorom, których ogromne wsparcie odegrało kluczową rolę w sukcesie naszej konferencji.

Dziękujemy naszemu Platynowemu Sponsorowi – Firmie Nutricia, za ich nieocenione wsparcie i zaangażowanie w nasze przedsięwzięcie. Jesteśmy głęboko wdzięczni za Państwa zaufanie i za to, że byliście z nami na każdym etapie organizacji konferencji.

Dziękujemy również naszemu Złotemu Sponsorowi – Firmie Fresenius Kabie. Państwa zaangażowanie i wsparcie przyczyniło się do udanej realizacji naszych celów i zapewnienia wysokiej jakości sesji naukowych podczas naszego kongresu.

Wyrażamy również nasze podziękowania dla Srebrnych Sponsorów: Firmie Nestle HealthScience oraz Firmie BBraun Aesculap Chifa, za cenne wsparcie i udział w tworzeniu różnorodnych sesji, które wzbogaciły naszą konferencję.

Naszemu gronu Brązowych Sponsorów – Firmie Olimp Labs oraz Firmie Baxter, pragniemy serdecznie podziękować za ich wkład i wsparcie. Wasze zaangażowanie przyczyniło się do sukcesu poszczególnych sesji naukowych i zapewnienia różnorodności tematycznej podczas naszego wydarzenia.

Dziękujemy również naszym pozostałym Sponsorom, takim jak Meden Inmed, Activlab Pharma oraz Nutrego, za ich wsparcie i zaangażowanie, które przyczyniło się do sukcesu naszej konferencji.

Wasze wsparcie jest nieocenione i odgrywają kluczową rolę w rozwijaniu dziedziny żywienia klinicznego. Jesteśmy zaszczyceni, że mieliśmy okazję współpracować z tak wybitnymi firmami, które podzielają nasze cele i dążą do doskonałości w dziedzinie żywienia pacjentów.

Z wyrazami najwyższego szacunku,

Dorota Mańkowska Wierzbicka
Prezes POLSPEN