Szanowni Państwo !
Podobnie jak w latach poprzednich serdecznie zapraszamy do Gdyni grono stałych uczestników konferencji, a także nowe osoby zainteresowane tematyką żywienia klinicznego. Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu Współczesna Terapia Żywieniowa pt. Żywienie kliniczne – współpraca lekarz, dietetyk, pacjent odbędzie się 22.04.2023 roku stacjonarnie w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.
W roku 2023 głównym tematem będzie współpraca pomiędzy specjalistami w celu uzyskania jak najlepszej opieki nad pacjentem. Ponadto poruszone będą dwa ważne zagadnienia związane ze zmianami wprowadzanymi w Polsce, a mianowicie wprowadzenie dietetyka do podstawowej opieki zdrowotnej oraz programy walki z otyłością.
Spotkanie odbędzie się pod patronatem JM Rektora GUMed, Polskiego Towarzystwa Żywienia Dojelitowego, Pozajelitowego i Metabolizmu (POLSPEN) oraz Prezydenta Miasta Gdyni. Konferencja będzie jak zawsze miejscem do dyskusji pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin – lekarzami, dietetykami, pielęgniarkami oraz farmaceutami, a przekrój poruszanych tematów umożliwi Państwu znaczące pogłębienie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie żywienia klinicznego.

Strona konferencji oraz rejestracja znajduje się pod adresem:

www.konferencjagdynia.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Prof. dr hab. n. med. Sylwia Małgorzewicz
Prof. dr hab. n. med. Wiesław Janusz Kruszewski