Drogie Koleżanki i Koledzy,

Bardzo dziękuję za liczne zgłoszenia do II edycji programu Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie – mamy na liście 59 szpitali! Bardzo cieszy mnie świadomość rangi leczenia żywieniowego i chęć pokazania się z jak najlepszej strony. W najbliższych dniach będzie miała miejsce wstępna ewaluacja, a następnie ruszmy do certyfikacji.

Serdecznie zapraszam na VII Sympozjum Terapia Żywieniowa w Onkologii, które odbędzie się w dniach 5-6 marca 2021 – więcej informacji i rejestracja pod adresem: http://www.zywieniewonkologii-bydgoszcz.pl/

Bardzo dziękuję za udział w Jubileuszowej Konferencji pt. Podstawy żywienia klinicznego, która odbyła się w dniach 28-29 stycznia 2021. Liczny udział w konferencji wskazuje na dużą potrzebę rozmowy o żywieniu pacjentów z chorobą nowotworową. Oczywiście, możecie Państwo liczyć na kolejne spotkania i kursy.

Proszę rezerwować czas dla naszego dorocznego Zjazdu – 10-12 czerwca 2021! Niestety, zapowiada się jedynie forma on-line – cóż, takie czasy. Przed Zjazdem odbędą się kursy LLL i kurs żywienia Do- i Pozajelitowego w warunkach domowych.

Pozostańcie Państwo zdrowi!
Stanisław Kłęk